3

Kancelaria Odszkodowawcza

BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K

ul. Podstolińska 3, 60-328 Poznań

6.8/10.0 (ocena w rankingu)

4.3/5.0
145 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

83%

Opinie
pozytywne

like
121

Opinie
negatywne

dislike
24

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K
NR KRS: 0000794658
NR NIP: 7792507415
NR REGON: 383864778
Forma prawna: SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Kapitał zakładowy: 50 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2019-07-11
Organ reprezentacyjny: WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria Beker Polska znajduje się w Poznaniu na ul. Podstolińskiej 3. Specjalizuje się w odzyskiwaniu zaniżonych odszkodowań z tytułu szkód osobowych, które wystąpiły u poszkodowanego. Kancelaria dokładnie analizuje każdy przypadek i podchodzi indywidualnie do sprawy. Korzyści osoby poszkodowanej ze współpracy to: dodatkowe świadczenia na pokrycie kosztów leczenia, profesjonalna pomoc prawna, pomoc kancelarii przy skompletowaniu niezbędnych dokumentów, minimum formalności, bezpłatna weryfikacja sprawy. Firma stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę i przyjmując coraz większą ilość zleceń. Najważniejszy jest dla kancelarii profesjonalizm, zarówno w kontaktach z klientami, jak i wewnątrz firmy. Wszystkie działania są realizowane na najwyższym poziomie, równocześnie budując współpracę na wzajemnym zaufaniu względem poszkodowanego. Kancelaria działa i współpracuje z wieloma partnerami biznesowymi na terenie całego kraju.

Kancelaria Siedziba
1 Votum S.A. Wrocław
2 Kancelaria Effect S.C. Odszkodowania Komunikacyjne i Powypadkowe Kraków
3 BEKER POLSKA SP. Z O.O. SP.K Poznań
4 JW GROUP Centrum Odszkodowań Warszawa
5 Solace sp. z o.o. Gdańsk
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
7 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
8 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica

Opinie klientów

Google

Paweł Nazwisko

Wystawiłem część samochodową na olx. Dzwonią z pytaniem, czy miałem szkodę jakąś i informują, że firmy ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowania. Masakra. Naciągacze. To powinno być karalne.

Jul 17, 2020
Google

Mak Trans

Jul 12, 2020
Google

Marcin Welcz

Po sprzedaży niewielkiej szkody, mała stłuczka w 2018 r po upływie dwóch lat firma powołuje mnie na świadka do rozprawy w sądzie. I nie zgadzam się z informacją że wzywa mnie towarzystwo ubezpieczeniowe, ponieważ na wezwaniu jest jasno napisane że sprawa założona jest z powództwa niejakiego Wojciecha Bekier. Muszę dojechać do sądu 300km. W mojej opinii jest to totalny brak profesjonalizmu ze strony firmy BEKER POLSKA, który zapewnia że po sprzedaży szkody nie będę musiał dostarczać żadnych dokumentów, faktur itp nie wspominając już o możliwych wezwaniach do sądu za dopłatę kilkuset złotych. Nie polecam

Jul 8, 2020
Google

Wojtek Gogoła

Polecam współprace z tą firmą, biją na głowę konkurencie. Przyjemny kontakt z obsługą.

Jun 24, 2020
Google

EliteMatich

Witam tydzień temu sprzedałem swoją szkodę firmie auto beker, najpierw obawiałem się że to jakieś oszustwo i wyłudzają, BARDZO SIĘ MYLIŁEM (Przepraszam) Firma odpowiednio na wysokim poziomie. Podpisałem z nimi sprzedaz i co się okazało po tygodniu (Aż tak szybko byłem pełen podziwu) dostałem pieniążki na konto. Polecam was wszystkim, skorzystacie napewno. Pozdrawiam serdecznie Mateusz.

Jun 17, 2020
Google

Kacper Robak

Skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Polecam każdemu kto miał szkode zgłosić się do beker polska.

Jun 15, 2020
Google

Kasia Wardal

Udało mi się od nich uzyskać dopłatę do odszkodowania za szkodę z 2018 roku, wjechała dodatkowa kasa i jestem zadowolona :)

Jun 15, 2020
Google

Marcel Kaliniak

Dopłacili mi do mojej starej astry 500 ziko, sam w to nie wierze xd

Jun 15, 2020
Google

Johny Mielony

Polecam profilaktycznie przesłać kosztorys do beker polska, zawsze i wszędzie. Przynajmniej ma się wiedze, czy szkoda jest zaniżona czy nie.

Jun 15, 2020
Google

Wojtek Golonka

Nie wiem czy przebijacie oferty wszystkich firm konkurencyjnych ale tych paru największych na pewno :) Dopłata prawie w wysokości takiej jak samo odszkodowanie, wow!

Jun 15, 2020

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.