10

Kancelaria Odszkodowawcza

EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.

ul. Kawaleryjska 1, 59-220 Legnica

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

2.5/5.0
102 opinie

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

39%

Opinie
pozytywne

like
40

Opinie
negatywne

dislike
62

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.
NR KRS: 0000434925
NR NIP: 6912499340
NR REGON: 021976791
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 100 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2012-09-28
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria EGF Centrum Odszkodowań znajduje się na ul. Kawaleryjskiej 1 w Legnicy. Pomaga osobom poszkodowanym od 2005 roku. Jej specjalizacją są szkody osobowe, bez względu na stopień uszkodzenia ciała. Współpracownicy działają na terenie całego kraju, z powodzeniem uzyskując odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości i dopełniając za poszkodowanego wszystkich formalności. Z pomocy kancelarii EGF skorzystało ponad 50 000 poszkodowanych, a 20 000 uzyskało należne im odszkodowania. Nowoczesne rozwiązania, skuteczność i etyka, którą na co dzień kieruje się kancelaria EGF, stanowią filary działalności firmy. Dzięki temu możliwe jest pełne wsparcie osoby poszkodowanej, kancelaria bierze na siebie pełną odpowiedzialność przy prowadzeniu sprawy, również w przypadku gdy znajdzie się ona w sądzie. EGF kieruje się wyłącznie dobrem osoby poszkodowanej i nie zważa na trudności, jakie stawia ubezpieczyciel. Kancelaria w nowoczesny sposób zarządza procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, które przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla poszkodowanych.

Kancelaria Siedziba
5 Solace sp. z o.o. Gdańsk
6 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
7 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
8 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
9 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
10 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
11 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
12 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
13 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
14 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot
15 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra

Opinie klientów

Google

Rafał Mazur

Dzwonią po ludziach bez ich zgody.

Jul 8, 2020
Google

Jan Kowalski

Nie polecam tej firmy, cala sprawa o odszkodowanie po smierci bliskiej osoby trwala dwa lata, oprocz prowizji nalezy jeszcze zaplacic inne dodatkowe koszty miedzy innymi podatek VAT od towarow i uslug, więc koszty są wysokie. Odszkodowania zaproponowane bezposrednio przez ubezpieczalnie sa o wiele wyzsze niz kwota koncowa po wszystkich odliczeniach uzyskana w procesie przez firme odszkodowawcza. Na poczatku byl telefon ze strony firmy, ze ubezpieczalnia nie zgodzila sie na ugode, a po pierwszej rozprawie w sadzie, zadzwonili, ze jednak ubezpieczalnia jest chetna na ugode teraz ( mysle, ze od poczatku byli zgodni na ugode, ale firma chciala uzyskac wiecej pieniedzy, uwazam tak, dlatego, ze moj brat otrzymal ugode , ale byl w innej firmie i uzyskal o wiele wyzsze odszkodowanie koncowe ). Ugoda i tak nie doszla do skutku, poniewaz firma miala wyslac oswiadczenia do podpisania ugody ( zgodzilem sie na ugode telefonicznie ), czego firma nie uczynila i doszlo do kolejnej rozprawy sadowej wygranej dla mnie ( tylko formalnosc ). Bardzo trudny kontakt w uzyskaniu jakichkolwiek informacji na temat postepu sprawy, do tego pieniadze nie sa wyplacane w terminie 14 dni od otrzymania pieniedzy przez firme odszkodowawcza od ubezpieczalni, tak, jak jest napisane w umowie, tylko pieniadze sa przetrzymywane miesiacami. Trzeba dzwonic po kilkanascie razy dziennie, zeby sie dodzwonic, dziala tylko jeden numer telefonu, gdzie wczesniej byly przynajmniej dwa numery aktywne. Gdy sie juz polaczy (zawsze z inna osoba ) to niestety nikt nie wie kiedy pieniadze zostana wyslane i dlaczego jeszcze nie zostal przelew zrobiony ( wysylaja monity do dzialu finansowego), nie mozna bezposrednio sie skontaktowac z dzialem finansowym. Niestety obsluga stala sie niemila, do momentu pierwszej rozprawy w sadzie, byli uprzejmi. Podsumuwujac nie polecam nikomu wspolpracy z ta firma, szkoda czasu i nerwow oraz pieniędzy.

Jun 24, 2020
Google

Karollina K

May 15, 2020
Google

Wojtek Głowski

Oszuści, uważać

May 15, 2020
Google

Leszek Traczyk

Właśnie dostałem przelew od EGF. Sprawa która była przegrana u pierwszego pełnomocnika, oni dali radę. Długo to trwało fakt. Przegrałem pierwszą sprawę w sądzie. Było odwołanie czy apelacja jak zwał tak zwał. Trwało wszysko dwa lata i EGF wział sobie prowizjechyba sporą, ale moim zdaniem należało im się bo dostałem odszkodowanie tam gdzie inni nie dali rady. Aha- zapomniałem napisać- znaleźli mnie jakims przypadkowym telefonem których zwykle nie odbieram, ale tym razem coś mnie tkneło i się udało ! Polecam.

May 15, 2020
Google

Dorota Więch

Bezczelna kobieta wmawiająca że losuje nr z jakiejś bazy. Twierdzi że są kancelaria prawna a nie wie że istnieje ochrona danych osobowych. Oczywiście nie polecam. Oszuści

May 15, 2020
Google

Szymon Reiter

Spamują telefonami

Apr 15, 2020
Google

luk2727

składam wniosek do UODO, firma dzwoni na numery komórkowe i nie podaje skąd ma dane.

Mar 15, 2020
Google

Robert Sok

Jak dla mnie firma kant i oszust, nie podpisujcie z tą firmą żadnej umowy, obiecują gruszki na wierzbie a odzyskane odszkodowania są niższe od tych które proponują firmy z którymi się sądzą i oczywiście biorą od tego prowizję przy podpisaniu umowy 20% ale jak sprawa już jest w toku to dosyłają aneks do umowy na 35%, proste sprawy ciągną się latami (w moim przypadku zwykła kolizja, a sprawa trwała 3 lata), kontakt tragiczny dzwonią do ciebie jak muszą, jeszcze raz powtórzę zastanówcie się 100 razy zanim podpiszecie z tą firmą umowę.

Mar 15, 2020
Google

Marek Mlodz

Spamerzy

Mar 15, 2020

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.