10

Kancelaria Odszkodowawcza

EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.

ul. Kawaleryjska 1, 59-220 Legnica

4.6/10.0 (ocena w rankingu)

2.4/5.0
114 opinii

0.0/5.0
0 opinii

0.0/5.0
0 opinii

Ilość osób
polecających

37%

Opinie
pozytywne

like
42

Opinie
negatywne

dislike
72

Dane firmy

Pełna nazwa firmy: EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o.
NR KRS: 0000434925
NR NIP: 6912499340
NR REGON: 021976791
Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kapitał zakładowy: 100 000,00 ZŁ
Data wpisu do rejestru przedsiębiorców: 2012-09-28
Organ reprezentacyjny: ZARZĄD
Organ rejestrowy: SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Opis działalności

Kancelaria EGF Centrum Odszkodowań znajduje się na ul. Kawaleryjskiej 1 w Legnicy. Pomaga osobom poszkodowanym od 2005 roku. Jej specjalizacją są szkody osobowe, bez względu na stopień uszkodzenia ciała. Współpracownicy działają na terenie całego kraju, z powodzeniem uzyskując odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości i dopełniając za poszkodowanego wszystkich formalności. Z pomocy kancelarii EGF skorzystało ponad 50 000 poszkodowanych, a 20 000 uzyskało należne im odszkodowania. Nowoczesne rozwiązania, skuteczność i etyka, którą na co dzień kieruje się kancelaria EGF, stanowią filary działalności firmy. Dzięki temu możliwe jest pełne wsparcie osoby poszkodowanej, kancelaria bierze na siebie pełną odpowiedzialność przy prowadzeniu sprawy, również w przypadku gdy znajdzie się ona w sądzie. EGF kieruje się wyłącznie dobrem osoby poszkodowanej i nie zważa na trudności, jakie stawia ubezpieczyciel. Kancelaria w nowoczesny sposób zarządza procesem odzyskiwania należnego odszkodowania, które przekłada się na wysoką skuteczność i wysokie sumy uzyskiwane dla poszkodowanych.

Kancelaria Siedziba
5 Solace sp. z o.o. Gdańsk
6 SAGARTO Sp. z o.o. Warszawa
7 Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Seweryn Warszawa
8 Lighthouse Kancelaria Sp. z o.o. Kraków
9 Centrum Odszkodowań DRB Sp. z o.o. Legnica
10 EGF Centrum Odszkodowań Sp. z o. o. Legnica
11 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o. o. sp.k. Rzeszów
12 F24.pl - Pomagamy w finansach Zielona Góra
13 RESO Europa Service Sp. z o.o. Suwałki
14 MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza Wrocław
15 SALUTARIS SP. Z O.O. Sopot

Opinie klientów

Google

Bartek Szpilski

Wybierają losow numery, podobno... Czy tak działają profesjonalne kancelarie? Zostawiam to Waszej ocenie. Dla mnie to żerowanie na cudzej tragedii.

Dec 21, 2020
Google

jarosław

EGF nie zasługuje nawet na jedną gwiazdkę ale ze względu na to, że aby opublikować ocenę trzeba dać tą ocenę, niniejszym to czynię. Firma, ponoć wg. pracownika infolinii, wybiera rosnąco numery telefonów i próbuje osobom, od których wyciągnie informację, że uczestniczyły w kolizjach drogowych wcisnąć jakąś ofertę na usługę pomocy prawnej, uważajcie, proponuje zgłosić działalność firmy do UODO i organom ścigania.

Dec 19, 2020
Google

Hanna Drezek

Dec 13, 2020
Google

aganara

Dec 9, 2020
Google

chapel czapla

Naciągacze i oszuści - wydzwaniają, przedstawiają niechciana ofertę. Wyłudzacze danych.

Nov 30, 2020
Google

Domestos

Niestety nie odpowiadają na emaila, telefony . Pieniądze zasądzone i przekazane do spółki a oni dalej nie przekazują i przywłaszczają je nielegalnie. Ostrzegam !!!!

Oct 10, 2020
Google

Andrzej Delgado

Mam nadzieję że UOKiK i UODO juz ma tą firmę na celowniku.

Sep 1, 2020
Google

grupa FiR II stopień

Spamerzy, Rodo mają za nic

Aug 26, 2020
Google

Bartosz Gawlas

Nie znają podstawowych przepisów i jeszcze bezczelnie twierdzą, że nie łamią prawa. Sprawa jeszcze dzisiaj będzie zgłoszona do UODO.

Jul 28, 2020
Google

Jakub Nasiadko

Sprawa dotyczy zdarzenia w pierwszej połowie roku 2019. Daję jedną gwiazdkę za skuteczność... Przyznam, że gdyby nie oni nie wiedział bym że można ubiegać się o odszkodowanie. Z plusów to tyle :( . Co do kosztów obsługi w mojej ocenie duże ale w miarę rzetelnie przedstawione, nie do końca wyjaśniona sprawa podatku VAT od usługi ( że do zapłaty przez zleceniodawcę). Z 35% prowizji na koniec zrobiło się ponad 50%. OK generalnie taki układ został zaakceptowany. Sprawa się odbyła. Odszkodowanie zostało przyznane. W umowie EGF deklaruje wpłatę odszkodowania do 14 dni od decyzji sądu ( po potrąceniu kosztów kancelarii). Oczywiście kancelaria kasę otrzymała (płatnikiem było PZU). I tu zaczynają się schody Kancelaria unika wypłaty tłumacząc, że prezes "nie miał czasu podpisać..." i takie tam. Upominanie się o kasę trwało około 4 miesięcy. Sytuacja się zmieniła, gdy poprosiłem o pomoc Rzecznika Praw Obywatelskich. Tematy został załatwiony jednym telefonem. Kasa wpłynęła tego samego dnia ( po telefonie Rzecznika). Widząc reakcję firmy, która reaguje natychmiast na interwencję Rzecznika Praw a nie reaguje na interwencję strony, wnioskuję że są świadomi tego, że GRAJĄ NIEUCZCIWIE NIE DOTRZYMUJĄC USTALEŃ ZAWARTYCH W UMOWIE .

Jul 28, 2020

Artykuły i porady

Szkoda z OC sprawcy. Co to jest odpowiedzialność cywilna?

Znasz znaczenie terminu szkoda z OC sprawcy? Jako uczestnik ruchu drogowego powinieneś wiedzieć o co chodzi z odpowiedzialnością cywilną.

Ile może wynieść zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej?

Na podstawie przepisów prawa cywilnego sąd może przyznać najbliższym członkom rodziny zmarłego zadośćuczynienie za śmierć. Jak jest jego wysokość?

W czym może nam pomóc kancelaria odszkodowawcza?

Kancelaria odszkodowawcza ustali podmiot, do którego należy wystąpić z roszczeniami i przeanalizuje sprawę pod kątem wysokości świadczeń.

Jak uzyskać zadośćuczynienie pieniężne za śmierć osoby bliskiej?

W sytuacji, gdy do śmierci doszło w wyniku wypadku komunikacyjnego rodzinie przysługuje zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.